3 روش افزایش حجم آپلود فایل در وردپرس

3 روش افزایش حجم فایل آپلود به حداکثر سایز خود در وردپرس چیست؟

در این مقاله با یکی دیگر از نکات و ترفند های وردپرس همراه شما هستیم و قصد داریم ۳ روش افزایش آپلود حجم فایل در وردپرس را به شما آموزش دهیم پس تا پایان همراه ما باشید.

بسته به پکیجی که انتخاب می کنید و همچنین بسته به شرکت هاستینگی که برای وب سایت خود گزینش می کنید، هر یک از شما محدودیت آپلود فایل وردپرس در صفحه رسانه ای آپلودها را در وردپرس خواهید دید. برای بعضی از آن ها کمتر از ۲MB است که به وضوح اندازه کافی برای فایل های رسانه ای مانند (صوتی / تصویری) نیست. بسیاری از تصاویر زیر ۲MB هستند، بنابراین این مقدار حجم فقط برای عکس ها خوب است. در این مقاله، ما شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید چگونه می توان حجم آپلود فایل وردپرس را به حداکثر سایز خود در وردپرس افزایش داد؟
البته توجه داشته باشید: توجه: این یک آموزش سطح متوسط است. ممکن است با برخی از هاست های مشترک کار نکند که در این صورت شما مجبور خواهید بود از ارائه دهنده خدمات هاستینگ خود برای پشتیبانی سوال کنید.

۳ روش افزایش آپلود حجم فایل در وردپرس عبارت اند از:

۱- فایل function قالب وردپرس

از مواردی که وجود دارد می توان گفت: فقط با اضافه کردن کد زیر در فایل function قالب ورددپرس، شما می توانید اندازه آپلود را افزایش دهید.

۲- ایجاد یا ویرایش یک فایل php.ini

در اغلب موارد اگر سایت وردپرس شما در یک هاست اشتراکی باشد، شما حتی یک فایل php.ini را در دایرکتوری خود نخواهید دید. در این صورت پس یک فایل php.ini ایجاد کنید و آن را در پوشه root (مسیر اصلی که آدرس دامنه از اونجا میخونه) آپلود کنید و در فایل مورد نظر کد زیر را اضافه نمایید:

۳- متد htaccess

برخی از افراد سعی دارند با استفاده از متد htaccess فایل htaccess در دایرکتوری root را تغییر دهند، شما می توانید حجم آپلود فایل در وردپرس را به حداکثر سایز خود افزایش دهید، اگر فایل htaccess در پوشه root وجود نداشت آن را ایجاد کرده و کد زیر را در آن اضافه کنید:

باز هم ما تاکید می کنیم زیرا بسیار مهم می باشد، اگر شما از هاست اشتراکی استفاده می کنید این تکنیک ممکن است کار نکند. در این صورت شما مجبور خواهید بود با ارائه دهنده هاستینگ خود برای افزایش محدودیت حجم آپلود فایل در وردپرس، تماس بگیرید.

فهرست