نمایش تمام نوشته های وردپرس در یک صفحه

آیا می خواهید تمام نوشته های وردپرس خود را در یک صفحه نمایش دهید؟ اخیرا یکی از بازدیدکننده های ما می خواست یک صفحه آرشیو ایجاد کند و تمام نوشته های وردپرس را در یک صفحه نمایش دهد. در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که نمایش تمام نوشته های وردپرس در یک صفحه چگونه است.

چرا و چه هنگام همه نوشته ها در یک صفحه نمایش دهیم؟

وردپرس برای هر دسته بندی، برچسب، نویسنده، و تاریخ دارای صفحات بایگانی درون ساخت است.
با این حال، بسیاری از صاحبان سایت ترجیح می دهند صفحات بایگانی سفارشی را برای سایت خود ایجاد کنند. صفحه آرشیو معمولا نوشته های محبوب خود را ویژه می کند، آرشیو جمع و جور مبتنی بر تاریخ، لیست دسته بندی ها، یا نمایش ابر برچسب ها و غیره را نشان می دهد. به عنوان مثال نگاهی به صفحه بایگانی بخش وردپرس سایت ما بیاندازید.
بعضی از وبلاگ ها ترجیح می دهند لیستی از تمام عناوین نوشته وردپرس خود را در یک صفحه نمایش دهند.

نمایش تمام نوشته های وردپرس در یک برگه

روش های مختلفی برای نمایش تمام نوشته های وردپرس در یک برگه وجود دارد. شما می توانید نوشته ها را در یک برگه با کد کوتاه نمایش دهید، می توانید نوشته ها را در یک برگه با استفاده از یک افزونه وردپرس نمایش دهید، و در نهایت می توانید با استفاده از قالب و حلقه سفارشی اقدام به نمایش تمام نوشته های وردپرس در یک صفحه کنید.

ما تمام سه روش را در این مقاله آموزش می دهیم.

روش ۱: استفاده از کدکوتاه افزونه جهت نمایش نوشته ها در برگه

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرس Display Posts Shortcode را نصب و فعال کنید.
این افزونه وردپرس بصورت پکیج بدون تنظیمات می باشد به این معنی که تنظیمات خاصی برای پیکربندی وجود ندارد.
پیش بروید و یک برگه جدید ایجاد کنید و آن را آرشیو یا هر عنوان دیگری بنامید. پس از آن، شما باید کد زیر را در صفحه خود قرار دهید.

برای نمایش حداکثر تعداد نوشته ها عدد ۱۰۰۰ را تغییر دهید و یا اگر می خواهید ابتدا نوشته های قدیمی تر نمایش داده شود از ASC به جای DESC استفاده نمایید.

پیشنهاد می شود اگر تعدا نوشته های شما در برگه آرشیو زیاد است از نمایش تصاویر بند انگشتی، محتوای مطلب و… استفاده نکنید و صرفا به نمایش عنوان نوشته ها بسنده کنید. در غیر این صورت می توانید برگه مستندات این افزونه وردپرس را در این لینک ببنید.

روش ۲: استفاده از افزونه آرشیو سالانه ساده

نمایش همه نوشته های وردپرس در یک صفحه می تواند صفحه را بسیار طولانی کند. شما می توانید نوشته ها را با بصورت آرشیو سالانه نمایش دهید. کاربران می توانند بر روی یک سال کلیک کنند و پست های منتشر شده در آن سال را ببینند.
اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرس Simple Yearly Archive را نصب و فعال کنید.
پس از فعال سازی، شما برای تنظیمات به بخش تنظیمات » Simple Yearly Archive بروید.

بعد از اعمال تنظیمات دلخواه کد کوتاه زیر را در برگه دلخواه خود وارد کنید.

برای ایجاد تغییرات دلخواه در کدکوتاه این افزونه وردپرس، به صفحه مستندات در این لینک مراجعه کنید.

روش ۳: نمایش تمام نوشته های وردپرس در یک برگه با کد

در حالی که استفاده از یک افزونه وردپرس برای نمایش همه نوشته ها در یک برگه، ساده ترین راه ممکن است، برخی از شما ممکن است بخواهید نحوه انجام این کار با کد بیاموزید.
ابتدا باید یک الگوی صفحه سفارشی ایجاد کنید و یک ظاهر را از فایل page.php خود کپی کنید. برای این کار وارد پوشه قالب وردپرس خود در هاست شوید و از فایل page.php یک کپی تهیه کنید و نام آن را به دلخواه تغییر دهید. مثلا site-archives.php

سپس در ابتدای آن عبارت زیر را وارد کنید.

پس از آن، از حلقه زیر استفاده کنید تا همه نوشته ها را در یک صفحه نمایش دهید.

حال برگه جدید خود را ایجاد نمایید و تنها عنوان را وارد نمایید و از نوار سمت چپ، قالب مورد نظر را انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید که این حلقه تمام نوشته ها  را فقط با عنوان آن نمایش می دهد. بهتر است به جای این روش، از روش ۱ استفاده کنید.

فهرست