نحوه دریافت خطا های 404 در ایمیل

خطاهای ۴۰۴ موجب نگرانی بسیاری از کاربران وردپرس می شوند این خطاها نه تنها به تجربه کاربر در سایت شما تاثیر می گذارد، بلکه می توانند بر عملکرد سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر بگذارد. در این مقاله ما به شما نحوه دریافت هشدار خطاهای ۴۰۴ در ایمیل را نشان خواهیم داد.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه وردپرسی ۴۰۴ t0 301 را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، شما باید به تنظیمات افزونه بروید .

 
نحوه دریافت خطا های 404 در ایمیل
 

۳۰۱ Redirect را به عنوان نوع تغییر مسیر خود انتخاب کنید. یک صفحه یا یک نشانی اینترنتی سفارشی در مسیر هدایت به فیلد را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که کاربران به کدام صفحه هدایت شن .

برای آزمایش افزونه ، به هر صفحه غیر موجود در سایت خود (مانند yoursite.com/lala404) مراجعه کنید و یک اخطار ایمیل از خطای ۴۰۴ در صندوق ورودی خود دریافت خواهید کرد.

 

عیب یابی خطا های ۴۰۴ در ایمیل

در هنگام استفاده از این افزونه وردپرسی رایج ترین مسئله ای که رخ می دهد این است که همیشه ممکن است ایمیل های شما به حساب Gmail شما ارسال شود. دلیل آن این است که این افزونه از همان آدرس ایمیل در هر دو طریق و از فیلد ها استفاده می کند. از آنجاییکه ایمیل از سرورهای Gmail خارج نمی شود، Gmail این ایمیل را جعل می کند و پیام را به صورت خودکار حذف می کند.

برای حل این مسئله می توانید از ایمیل Gmail سرور SMTP برای ارسال ایمیل های وردپرس استفاده کنید.

فهرست